Členské příspěvky:
Každé dítě platí 500 Kč/rok přímo DDM

A dále členské příspěvky gymnastickému klubu dle zařazení do skupiny (splatné na účet pololetně či ročně):
Přípravka – 800 Kč/pololetí
Gymnastika pro radost – 800 Kč/pololetí

Závodní skupina – informace o výši členského příspěvku emailem

č.ú. 225094845/0600 MONETA Money Bank, a.s.
variabilní symbol: 9+ datum narození ve formátu DDMMRR (tzn. kdo se narodil 1.1.2020 dá variabilní symbol 9010120)
do poznámky uveďte text: členský příspěvek + příjmení cvičence!!!

V případě dotazů nás kontaktujte.

Neúčast na tréninku omlouvejte.

Pokud jste nováčkem je potřeba:

UPOZORNĚNÍ – níže uvedené body proveďte až poté, co si s trenérem potvrdíte přijetí do gymnastické skupiny.

• Vyplnit přihlášku na recepci DDM a zaplatit 500 Kč přímo na recepci DDM.
  • Vyplnit přihlášku do TJ klubu gymnastiky, vyplnit souhlas se zpracováním údajů a seznámit se s informacemi o zpracování osobních údajů. (Vše ke stažení níže)
  • Poslat klubové příspěvky – splatnost 1. pololetí do konce září, 2. pololetí do konce února, při nástupu během školního roku do 14 dnů po potvrzení přijetí na gymnastiku.
  • Potvrdit papír od doktora ke zdravotní způsobilosti. (Ke stažení níže)

Pokud už jste k nám na gymnastiku chodili minulý školní rok je potřeba:

• Vyplnit přihlášku na recepci DDM a zaplatit 500 Kč přímo na recepci DDM – co nejdříve!
  • Každý rok znovu potvrdit papír od doktora ke zdravotní způsobilosti, a to i přestože nemáte od doktora omezenou platnost tohoto papíru. (Ke stažení níže)

Prosíme Vás, abyste přihlášku do DDM a členské příspěvky platili v termínu. Kontrola a nahánění tohoto nás zbytečně zatěžuje. Mockrát Vám děkujeme.

V případě potřeby individuálního přístupu k platbě členských příspěvků je vždy možná vzájemná domluva. Neváhejte se obrátit na trenéry, nejlépe na Kačku Jandovou.

Chci chodit na gymnastiku – jak mám postupovat

Napište dle kontaktů Míše Klimčákové nebo Kačce Jandové. Možno kontaktovat telefonicky, whatsapp, email, facebook…

Uveďte:
  • Jméno dítěte a ročník
  • Do jaké třídy chodí, případně předškolák nebo školka
  • Uveďte kontakt na zákonného zástupce (email + telefon – oboje)
  • Uveďte, jestli dítě už má nějakou gymnastickou průpravu (chodilo na gymnastiku, tancování)

Pokud máme místo, tak Vám dle věku dítěte řekneme, na trénink jaké skupiny máte přijít. Přijďte na nejbližší možný trénink dané skupiny.

S sebou dítě potřebuje:

Upnuté oblečení do tělocvičny, pití, přezůvky na přechod mezi šatnou  a tělocvičnou, učesané vlasy do culíku apod., cvičíme bez bot nebo je možné používat gymnastické cvičky.

Na první hodinu můžete zůstat v tělocvičně a dívat se.

Další tréninky jsou bez přítomnosti rodičů.

Po prvních trénincích se domluvíme do jaké skupiny bude dítě chodit.

Přihláška do TJ pro gymnastiku DDM Kadaň.pdf

Souhlas se zpracovaním osobních údajů.pdf

Žádost o posouzení zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu.pdf

Níže uvedený dokument je pro seznámení a není třeba ho tisknout ani podepisovat:

Informace o zpracování osobních údajů.pdf